Why choose Us?

Paslanmaz Metal İşçiliğiEl işçiliğine önem veriyoruz

Metal şekillendirmede, kaynak, kesim, büküm teknolojideki ilerlemelerle beraber lazer kesim işlerinde artan hassas ve ince işçiliği önemsiyoruz. 2004 yılından bu güne Turna Su Perdesi Sistemleri. İstenilen ürüne uygun, cam, paslanmaz, mermer, ahşap için gerekli olan mazleme etüdü yapılmış çalışmayı tedarik ediyoruz. Taahhütte kaliteye önem veriyoruz. Mimari mekanlara uygun elit tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz. Farkımız sizin farkındalığınızdır.

Yerine uygun imalatTAAHHÜTLERİMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Firmamız 2004 yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde küçük bir atölyede kurulmuş olup, bugün 750 m2 kapalı alana sahip 3 katlı binasında hizmetine devam etmektedir. İnşaat ve dekorasyon sektörünün her alanına hitap eden paslanmaz-çelik imalatlar yapmaya başlamışlardır. Sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri takip eden Turna Paslanmaz, gelişmiş teknik birikimi ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyesinin üzerinde tamamlayarak, alanında ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır. Turna Paslanmaz tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek üretimini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir. Turna Paslanmaz İnşaat ve Dekorasyon, kendine ait imalat atölyesinden, hem Türkiye’ye, hem de KKTC, Almanya, Avusturya, Fransa, Irak, Afganistan, Azerbaycan, Özbekistan, Umman, Etiopya, Nijer, Demoktarik Kongo Cumhuriyeti..vb gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkere ürünlerini göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tüm bu ülkelere, ürün teslimini montajı ile birlikte başarı ile gerçekleştirmiştir.

Why choose Us?

Saha Çalışmasıİmalat öncesi keşif ve organizasyon çalışması

Turna Su Perdesi Sistemleri Ürün imalatına geçmeden önce saha keşif çalışmasını yerinde uygunluğunu kontrol eder. Üretimin tüm aşamlarında organizasyona önem verir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için ürün tanımını sözleşmeden itibaren size proje olarak sunar. Taahütlerini yerine getirebilmek için zamanlamaya önem verir. Amacımız amatör ruh ile profesyonel çalışmadır.