Why choose Us?

Cam zeminli su perdesiZeminde cam kullanılır

Su perdesinde zeminler genelde cam zeminli su perdesi, paslanmaz zeminli su perdesi, taş veya mermer zeminli su perdesi olduğu için reklam alanı bu zemine uygulanmaktadır. Cam yada paslanmaz üzerine resim, fotoğraf, logo, yazı ve işaretler kabartma yöntemi ile tek renk yada renkli baskı ile uygulama yapılır.

Su Perdeleri Havuz ve fııskiyeye göre daha hijyeniktir ve normal ev temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir. Zemin Cam ve paslanmaz doğal bir madde olduğu için son derece sağlıklıdır. Dezenfektenlar, havuz tuzları vb kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güneş / UV ışınlarından etkilenmez. Küf ve bakteri üremesine olanak sağlamaz. Su değişimi küçük hacimli olduğundan kolay yapılır. Ani ısı değişiklerine karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir. Rengi zamanla kaybolmaz. Su Perdeleri Kötü kokulara neden olmaz. Uzun yıllar görüntüsü değişmeden kullanılabilir. Montajı kolaydır. Taşınabilir. Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Yerine uygun malzeme seçimiSu perdesi malzemeleri

Su Perdesi malzemeleri seçiminde kullandığımız malzemeler TSE ve CE kaliteli sertifikalı çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemedir. Su Perdesi Malzemelerinde en dikkat edilecek kısım metal malzeme seçimidir, 3016 kalite suya dayanıklı paslanmayan krom su perdesi malzemesi tercih ediyoruz. Su perdesinde arka yüzey genelde cam veya mermer tercihtir. Su perdesi malzemesi olarak tercih edilen camlar istenilen renge boyanabilir. Marka Logo yapıştırılabilir. Göletleşme havuzunda yani tankta ise alüminyum tercih edilmektedir. Su Perdesi Kolonlarında Su Perdesi malzemesi olarak paslanmaz tercih sebebidir. Su perdesi çeşitlerinde en, boy, derinlik belirlendikten sonra projede kullandığınız malzemeye göre imalatı yapılır.

Why choose Us?

Misinalı su perdesiMisina ile su akışı sağlanır

Turna Su Perdesi Sistemleri Misina üzerinden kayan suyun akışkanlı ile çalışan Misinalı Su Perdesi sistemleri paravan mantığı ile konumlandırılan ortamlarda bölmeyi sağlar. Misinalı su perdesi mimari uygulamalara göre dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Aynı zamanda hem iç hemde dış mekanlarda misinalı su perdesi uygulanabilir