Why choose Us?

Cam zeminli su perdesiZeminde cam kullanılır

Su perdesinde zeminler genelde cam zeminli su perdesi, paslanmaz zeminli su perdesi, taş veya mermer zeminli su perdesi olduğu için reklam alanı bu zemine uygulanmaktadır. Cam yada paslanmaz üzerine resim, fotoğraf, logo, yazı ve işaretler kabartma yöntemi ile tek renk yada renkli baskı ile uygulama yapılır.

Su Perdeleri Havuz ve fııskiyeye göre daha hijyeniktir ve normal ev temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir. Zemin Cam ve paslanmaz doğal bir madde olduğu için son derece sağlıklıdır. Dezenfektenlar, havuz tuzları vb kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güneş / UV ışınlarından etkilenmez. Küf ve bakteri üremesine olanak sağlamaz. Su değişimi küçük hacimli olduğundan kolay yapılır. Ani ısı değişiklerine karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir. Rengi zamanla kaybolmaz. Su Perdeleri Kötü kokulara neden olmaz. Uzun yıllar görüntüsü değişmeden kullanılabilir. Montajı kolaydır. Taşınabilir. Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Yerine uygun ürün ve fiyatProjeye Göre Fiyat Anlayışı

Pendik İstanbul’da bulunun firmamız Su Perdesi alanında çeşitli ürün ve modelleri sizlerin beğenisine sunmaktadır. Su Perdesi İstanbul ve tüm Türkiye’ye Su Perdesi kurulumu yapmaktadır. Yaptırmak istediğiniz Su perdesi için ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Biz Su Perdesi imalatçı firmasıyız. Su Perdesi İstanbul da en uygun fiyata ve hizmet çeşitliliğine doğrudan sahip olun. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan İstanbul temalı, İstanbul boğaz manzaralı veya Üsküdar kız kuleli Su Perdesidir. Su Perdesi Fiyatı metre/kare olarak vermiyoruz. Su Perdesi fiyatı verebilmek için yerine uygun projelendirme ve ölçü keşif yapıyoruz. Ölçü keşif sonras su perdesi fiyatı verebiliriz. Su perdesi fiyatı alabilmek için bizim ile irtibata geçin. Mimar ve mühendislerimizin kontrolü altında güvenli ürün imal ediyoruz.Turna su perdeleri nozulsuz olarak homojen bir yapıda akışkanlık sağlar. 8 senelik arge ürünümüz olan Turna Su Perdesi modellerinde periyodik bakımları yapıldığı takdirde 5 sene garanti vermekteyiz. Turna Su perdesi sistemlerinin birçok modelleri mevcuttur. Su perdesi modellerimizde estetik görünüşün yanında camlı su perdesi, paslanmaz su perdesi, su duvarı, baloncuklu su duvarı, misinalı su perdesi olmak üzere sıralanabilir. Su perdesi sistemleri kullanılan ortamlarda suyun sesi ve akışkanlığı ile nezih bir ortam yaratmaktadır. Su Perdesi İç Mekânlara Nasıl Uygulanır? Su perdesi uygulamaları, mekânların mimari durumu ve yapısal bütünlüğüne bağlı olarak montaj yapılır. Su Perdesi için kullanılacak malzemelerin seçimi ve projelendirme yapılır. Bu hazırlıklardan sonra iç mekân uygulaması için duvar yapısı, zeminin düzlüğü ve malzemelerin nasıl uygulanacağı kararlaştırılır.

Why choose Us?

Misinalı su perdesiMisina ile su akışı sağlanır

Turna Su Perdesi Sistemleri Misina üzerinden kayan suyun akışkanlı ile çalışan Misinalı Su Perdesi sistemleri paravan mantığı ile konumlandırılan ortamlarda bölmeyi sağlar. Misinalı su perdesi mimari uygulamalara göre dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Aynı zamanda hem iç hemde dış mekanlarda misinalı su perdesi uygulanabilir