Why choose Us?

Cam zeminli su perdesiZeminde cam kullanılır

Su perdesinde zeminler genelde cam zeminli su perdesi, paslanmaz zeminli su perdesi, taş veya mermer zeminli su perdesi olduğu için reklam alanı bu zemine uygulanmaktadır. Cam yada paslanmaz üzerine resim, fotoğraf, logo, yazı ve işaretler kabartma yöntemi ile tek renk yada renkli baskı ile uygulama yapılır.

Su Perdeleri Havuz ve fııskiyeye göre daha hijyeniktir ve normal ev temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir. Zemin Cam ve paslanmaz doğal bir madde olduğu için son derece sağlıklıdır. Dezenfektenlar, havuz tuzları vb kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güneş / UV ışınlarından etkilenmez. Küf ve bakteri üremesine olanak sağlamaz. Su değişimi küçük hacimli olduğundan kolay yapılır. Ani ısı değişiklerine karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir. Rengi zamanla kaybolmaz. Su Perdeleri Kötü kokulara neden olmaz. Uzun yıllar görüntüsü değişmeden kullanılabilir. Montajı kolaydır. Taşınabilir. Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Yerine uygun su perdesi imalatıProjeye Göre Su perdesi imalatı

Su Perdesi imalatı mühendislik gerektiren bir alandır. Sızdırmazlık Garantisi verdiğimiz Su perdesi imalatında Modern Tasarımlar ve Nostaljiyi birleştirebiliyoruz. Profesyonel kadromuz ile su perdesi imalatı yapıyoruz. Yerine göre uygulamasını yaptığımız ürünlerde Birçok mekâna uygun tasarımlar ile su perdesi imalatı yapan firmamız birinci sınıf kalitede ürünleri ile sektörde farklı bir konumdadır. Su perdesi imalatında amaç yapay bir şelale görüntüsü sağlamaktır. su perdeleri imalatında en önemli unsur motor ve filtre sistemidir. Su perdesi sistemini çalıştıran motorun devrini ve gücünü ayarlamak mühendislik bilgisi gerektirir. Mühendislik bilgisi ile yapılmayan su perdesi imalatlarında verim düşüşü ve sık tekrarlanan arızalar meydana gelmektedir. Merdiven altı imalatçılardan uzak durun. 10 yıla yakın Arge çalışmalaımıın ürünü olan su perdesi imalatımıza güvenebilirsiniz.

Why choose Us?

Misinalı su perdesiMisina ile su akışı sağlanır

Turna Su Perdesi Sistemleri Misina üzerinden kayan suyun akışkanlı ile çalışan Misinalı Su Perdesi sistemleri paravan mantığı ile konumlandırılan ortamlarda bölmeyi sağlar. Misinalı su perdesi mimari uygulamalara göre dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Aynı zamanda hem iç hemde dış mekanlarda misinalı su perdesi uygulanabilir