Why choose Us?

Cam zeminli su perdesiZeminde cam kullanılır

Su perdesinde zeminler genelde cam zeminli su perdesi, paslanmaz zeminli su perdesi, taş veya mermer zeminli su perdesi olduğu için reklam alanı bu zemine uygulanmaktadır. Cam yada paslanmaz üzerine resim, fotoğraf, logo, yazı ve işaretler kabartma yöntemi ile tek renk yada renkli baskı ile uygulama yapılır.

Su Perdeleri Havuz ve fııskiyeye göre daha hijyeniktir ve normal ev temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenir. Zemin Cam ve paslanmaz doğal bir madde olduğu için son derece sağlıklıdır. Dezenfektenlar, havuz tuzları vb kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güneş / UV ışınlarından etkilenmez. Küf ve bakteri üremesine olanak sağlamaz. Su değişimi küçük hacimli olduğundan kolay yapılır. Ani ısı değişiklerine karşı dayanıklıdır. Yanıcı değildir. Rengi zamanla kaybolmaz. Su Perdeleri Kötü kokulara neden olmaz. Uzun yıllar görüntüsü değişmeden kullanılabilir. Montajı kolaydır. Taşınabilir. Su Perdeleri Ev, Ofis İçi, İş Yeri, Restaurant, Hastane, Poliklinik, AVM, Otel ve Dış mekanlarda, Park, Bahçe, Apartman ve site girişlerinde dekor olarak görselik katar.

Yerine uygun imalatTAAHHÜTLERİMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Su perdesi, başka bir ifade ile su duvarı Su perdesi nedir diyecek olursak bir ortamda suyun yapay olarak şelale gibi akmasını sağlayan teknolojik bir su döngü sistemdir. Turna su perdeleri iç ortamlarda %100 su yalıtımı ve taşınabilir portatif yapısı ile güvenlidir. Su Perdesi Sistemlerimiz ana taşıyıcı 304L veya istek üzerine 316 kalitede paslanmazdan imal edilir. Günümüz teknoloji ile su perdeleri iç ve dış ortamlarda kullanılmaya başlanmıştır. Su perdesi sistemleri günümüzde birçok işyeri, ofis, ev, bahçe, alanlarında dekoratif bir obje olarak yer bulmuştur. Su perdesi basit bir sistemmiş gibi gözükse de imal edilmesi ve sorunsuz çalışması zor bir sistemdir. Turna su perdeleri nozulsuz olarak homojen bir yapıda akışkanlık sağlar. 8 senelik arge ürünümüz olan Turna Su Perdesi modellerinde periyodik bakımları yapıldığı takdirde 5 sene garanti vermekteyiz. Turna Su perdesi sistemlerinin birçok modelleri mevcuttur. Su perdesi modellerimizde estetik görünüşün yanında camlı su perdesi, paslanmaz su perdesi, su duvarı, baloncuklu su duvarı, misinalı su perdesi olmak üzere sıralanabilir. Su perdesi sistemleri kullanılan ortamlarda suyun sesi ve akışkanlığı ile nezih bir ortam yaratmaktadır. Su Perdesi İç Mekânlara Nasıl Uygulanır? Su perdesi uygulamaları, mekânların mimari durumu ve yapısal bütünlüğüne bağlı olarak montaj yapılır. Su Perdesi için kullanılacak malzemelerin seçimi ve projelendirme yapılır. Bu hazırlıklardan sonra iç mekân uygulaması için duvar yapısı, zeminin düzlüğü ve malzemelerin nasıl uygulanacağı kararlaştırılır.

Why choose Us?

Misinalı su perdesiMisina ile su akışı sağlanır

Turna Su Perdesi Sistemleri Misina üzerinden kayan suyun akışkanlı ile çalışan Misinalı Su Perdesi sistemleri paravan mantığı ile konumlandırılan ortamlarda bölmeyi sağlar. Misinalı su perdesi mimari uygulamalara göre dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Aynı zamanda hem iç hemde dış mekanlarda misinalı su perdesi uygulanabilir